Ryobi RTS1800ES-G Bordsav 1800W
Ryobi RTS1800ES-G - Bordsav - 1800 W - 254 mm
Kraftfuld 1800 W motor. Støbt aluminiumsbord for stabilitet og præcis skæring. Anslag med dobbelt låsefunktion. Håndtag med dobbeltfunktion for hurtig og nem indstilling af højde og geringsvinkel. Overbelastningsbeskyttelse for lang holdbarhed og ekstra sikkerhed. Blød opstart. Opbevaringsrum til værktøj. Foldbart benstativ med hjul for nem transport. Livetool Indikator - viser når maskinen er tilsluttet strømforsyning.
  • Varenummer 989581233
    Model 5133002023
    Producent Ryobi
    EAN 4892210126023
    Vægt 26.8 kg
Produktbeskrivelse Ryobi RTS1800ES-G bordsav - 1800 W - 254 mm
Produkttype Bordsav - 1800 W - 254 mm
Hastighed 4800 rpm
Generelt
Akselstørrelse 30 mm
Funktioner Tilbehørsopvaring ombord, sprøjtestøbt aluminiumsbord, overbelastningsbeskyttelse
Hastighed 4800 rpm
Kapacitet 80 mm (90°) | 55 mm (45°)
Diverse
Inkluderet tilbehør 48 tænders savklinge, 12 tænders savklinge, foldestander
Mål og vægt
Bredde 560 mm
Dybde 870 mm