Dahua Technology USB-P629-32-128GB 128GB 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort
  • Varenummer 1001848119
    Model DHI-USB-P629-32-128G
    Producent
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 6923172508621
    Vægt kg
Kapacitet 128 GB
Enhedsgrænseflade USB Type-A / USB Type-C
USB version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Formfaktor Svirvel
Produktfarve Sort
Præstation
Kapacitet 128 GB
Kompatible operativsystemer Windows 7/8/10, macOS10.5+, Linux 2.4.x+
Læsehastighed 150 MB/s
Skrivehastighed 100 MB/s
Design
Beskyttelsesfunktioner Stødresistent
Formfaktor Svirvel
Produktfarve Sort
Vægt & størrelser
Bredde 67,3 mm
Dybde 18,2 mm
Højde 12,8 mm
Vægt 28 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 132 mm
Pakkedybde 100 mm
Pakkehøjde 13,8 mm
Pakkevægt 40 g
Emballage indhold
Antal pr. pakke 1 stk
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 60 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 70 °C
Andre funktioner
Driftsspænding 5 V