Beko DVN05320W - Opvaskemaskine - bredde: 59.8 cm - dybde: 60 cm - højde: 85 cm - hvid
  • Varenummer 997124061
    Model DVN 05320W
    Producent Beko
    EAN 8690842379055
    Vægt 45.4 kg
Produktbeskrivelse Beko DVN05320W opvaskemaskine - fritstående - hvid
Produkttype Opvaskemaskine
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/268949
Energiklasse Klasse E
Vurderet kapacitet 13
Energiforbrug pr. år 262 kWt
Vandforbrug pr. år 3612 liter
Lydtryksniveau (SPL) 49 dB(A)
Model Fritstående
Farve Hvid
Kvantitet af programmer 5
Sikkerhedsegenskaber Barnesikret, Watersafe
Energiforbrug pr. cyklus 0.9 kWt
Gennemsnitligt vandforbrug pr. cyklus 12.9 liter
Spænding 220 - 240 V / 50 Hz
Dimensioner (B x D x H) 59.8 cm x 60 cm x 85 cm
Vægt 45.4 kg
Producentgaranti 2 år
Generelt
Antal vaskearme 2
Energiforbrug pr. år 262 kWt
Energiklasse Klasse E
Farve Hvid
Kvantitet af programmer 5
Lydtryksniveau (SPL) 49 dB(A)
Model Fritstående
Øko-program vurderet kapacitet 13
Produkttype Opvaskemaskine
Støjklasse (Øko-program) C
Støjniveau (Øko-program) 49 dB(A) med reference til 1 pW
Vandforbrug pr. år 3612 liter
Varighed af Øko-program 205 min.
Vurderet kapacitet 13
Opvaskemaskiner, egenskaber
Øvre stativ 2 kopholdere
Indstilliinger, styringerog indikatorer
Kontrollokation Frontpanel
Makimum Tidsnedsættelse med tidsur 9 timer
Timer-indstillingsegenskaber Tidsnedsættelse med timer
Display
Type LED-display
Diverse
Baljemateriale Rustfrit stål
Inkluderet tilbehør Bestik kurv
Energi & vandforbrug
Øko-programs energiforbrug (EPEC) 94 kWt per 100 cyklusser
Økoprogram-vandforbrug (EPWC) 12.9 liter per cyklus
Kraft
Spænding 220 - 240 V / 50 Hz