Fra og med fredag den 3. juli 2026 lukker kontoret kl. 16.30 om fredagen. Mandag til torsdag er kontakttiden i salg uændret fra kl. 09.00 til 17.00, mens kontakttiderne for bogholderi, indkøb og RMA generelt er uændrede.

For at se vores fulde sortiment, priser og opnå den fulde adgang til vores webshop, skal du logge ind.
Log ind på din konto her eller registrer dig som kunde her.

Tracer Sonya Duo Optisk Kabling Sort Sølv

Tracer Sonya Duo - Mus - højrehåndet - optisk - 3 knapper - kablet - USB

Varenummer: 993114858
Model: TRAMYS45923
EAN: 5907512861707
Producent:
Vægt: 0.11 kg
Informationer/specifikationer på siden er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder.

Specifikationer

Produktbeskrivelse
Tracer Sonya Duo - mus - USB
Enhedstype
Mus
Forbindelsesteknologi
Kablet - USB
Oversigt
Højrehåndet
Teknologi i detektering af bevægelse
Optisk
Antal knapper
3
Bevægelsesopløsning
800 dpi
Egenskaber
Scrollhjul
Kabellængde
1.8 m

Udv. specifikationer

Generelt
Enhedstype
Mus
Oversigt
Højrehåndet
Indgangsudstyr
Antal knapper
3
Bevægelsesopløsning
800 dpi
Egenskaber
Scrollhjul
Forbindelsesteknologi
Kablet
Grænseflade
USB
Kabellængde
1.8 m
Teknologi i detektering af bevægelse
Optisk

Media

Support

Send en E-mail til vores support
Før køb: [email protected]
Efter køb: [email protected]

RMA

Hvis du har købt en vare hos os, som mod forventning er defekt og du ønsker at reklamere over den, skal vi have den ind til vores tekniske afdeling for undersøgelse, før afhjælpning kan foretages. Vores reklamationsbehandlingstid er normalt 2-14 dage. Ved udgåede modeller tages forbehold for at producenten / vores leverandør, ikke kan overholde vores normale reklamationstid.

Er varen fejlbehæftet og overholder vores reklamations-bestemmelser, skal der oprettes en RMA-sag i vores RMA-system på https://dev.dcs.dk/en/profile/rma/.

Har du spørgsmål vedr. RMA oprettelse, bedes du sende en mail, direkte til vores RMA afdeling: [email protected]