Fra og med fredag den 3. juli 2026 lukker kontoret kl. 16.30 om fredagen. Mandag til torsdag er kontakttiden i salg uændret fra kl. 09.00 til 17.00, mens kontakttiderne for bogholderi, indkøb og RMA generelt er uændrede.

For at se vores fulde sortiment, priser og opnå den fulde adgang til vores webshop, skal du logge ind.
Log ind på din konto her eller registrer dig som kunde her.

Zebra Oplader-holder til håndmodel

Zebra - Oplader-holder til håndmodel - 5-sprække - output-stikforbindelser: 5 - for Zebra TC73, TC73 Premium, TC78

Zebra ShareCradle Kit er designet til effektiv og pålidelig opladning af Zebra-enheder. Denne eksterne oplader sikrer, at enhederne oplades hurtigt og effektivt, så de kan fungere uden afbrydelser. Med sin robuste konstruktion og brugervenlige design er ShareCradle Kit velegnet til personlig og professionel brug og er en pålidelig løsning til opladningsbehov.

Varenummer: 1000855866
Model: CRD-NGTC7-5SE5D
EAN: 9999999999999
Vægt: 3.4 kg
Informationer/specifikationer på siden er vejledende og kan uden varsel være ændret af producenten. Der tages forbehold for trykfejl og vejledende billeder.

Specifikationer

Produktbeskrivelse
Zebra - oplader-holder til håndmodel - 5-sprække
Enhedstype
Oplader-holder til håndmodel - ekstern
Udstyr inkluderet
Strømkabel, strømforsyning
Designet for
Zebra TC73, TC73 Premium, TC78

Udv. specifikationer

Generelt
Enhedstype
Oplader-holder til håndmodel - ekstern
Diverse
Medfølgende ledninger
DC output-kabel
Udstyr inkluderet
Strømkabel, strømforsyning
Oplysninger om kompatibilitet
Designet for
Zebra TC73, TC73 Premium, TC78

Features

Funktionelt udvendigt design

ShareCradle Kit's eksterne formfaktor giver nem adgang til opladning af flere enheder, hvilket muliggør hurtig opsætning og effektiv brug i forskellige miljøer.

Media

Support

RMA

For reklamations og garantihåndtering venligst opret sag hos Zebra via linket her: https://www.zebra.com/us/en/support-downloads/request-repair.html

For warranty handling please create a case directly with Zebra service here: https://www.zebra.com/us/en/support-downloads/request-repair.html