StarTech.com 14in Lap14in Laptop Privacy Screen, Anti-Glare Privacy Filter for Widescreen (16:9) Displays, Laptop Monitor Screen Protector 51% Blue Light Reduction - Reversible Matte/Glossy Sides (14L-PRIVACY-SCREEN) Notebook privacy-filter
Startech 14in Lap14in Laptop Privacy Screen, Anti-Glare Privacy Filter for Widescreen (16:9) Displays, Laptop Monitor Screen Protector with 51% Blue Light Reduction - Reversible Matte/Glossy Sides (14L-PRIVACY-SCREEN) - Notebook privacy-filter (vandret( - aftagelig - 14" - gennemsigtig - TAA-kompatibel
  • Varenummer 1001186344
    Model 14L-PRIVACY-SCREEN
    Producent StarTech.com
    EAN 0065030899246
    Vægt 0.098 kg
Produktbeskrivelse Startech 14in Lap14in Laptop Privacy Screen, Anti-Glare Privacy Filter for Widescreen (16:9) Displays, Laptop Monitor Screen Protector with 51% Blue Light Reduction - Reversible Matte/Glossy Sides (14L-PRIVACY-SCREEN) - notebook privacy-filter (vandret( - TAA-kompatibel
Produkttype Notebook privacy-filter (vandret(
Installationstype Aftagelig
Pakke Indhold Tørreklud, 1 sæt klæbende strips, 1 sæt skydemonteringsfaner
Farve Gennemsigtig
Produktmateriale Plastik
Dimensioner (B x D x H) 31 cm 17.5 cm
Vægt 98 g
Skærmstørrelse-kompatibilitet til display 14"
Egenskaber Kan veksles blændfri, kan veksles, 51 % blåt lys-reduktion
TAA kompatibel Ja
Producentgaranti 2 års garanti
Generelt
Bredde 31 cm
Egenskaber Kan veksles
Farve Gennemsigtig
Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt 38.4 cm x 25.9 cm x 0.3 cm / 160 g
Højde 17.5 cm
Produktmateriale Plastik
Tykkelse 0.5 mm
Vægt 98 g
Displayfilter
Formatforhold 16:9
Installationstype Aftagelig
Diverse
Egenskaber Blændfri, kan veksles, 51 % blåt lys-reduktion