AXAGON BUCM-CM20TB - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - USB 2.0 - 20 V - 3 A - snoet, USB Power Delivery (60W) - sort
  • Product no 1001371608
    Model BUCM-CM20TB
    Brand AXAGON
    EAN 8595247906236
    Weight 0.06 kg
Produktbeskrivelse AXAGON BUCM-CM20TB - USB Type-C kabel - USB-C til USB-C
Type USB Type-C kabel
Teknologi Dobbelt afskærmet
Egenskaber Snoet, USB Power Delivery (60W), 480 Mbps datahastighed, aluminiumsskal, Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0, Quick Charge 4.0+, synkronisering og opladning, Samsung AFC, Huawei Fast Charge Protocol (FCP), OFC (Oxygen Free Copper)
Forbindelsesled 24 pin USB-C - han
Stikforbindelse (anden ende) 24 pin USB-C - han
Vurderet spænding 20 V
Vurderet strøm 3 A