Sony Bravia KD-65X85L 65" 4K UHD (2160p) Hårlinje sort
Sony Bravia KD-65X85L - 65" Diagonal klasse (64.5" til at se) - X85L Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - Google TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED - hårlinje sort
  • Product no 1001102697
    Model KD65X85LAEP
    Brand Sony
    EAN 4548736150980
    Weight 30.8 kg
Produktbeskrivelse Sony Bravia KD-65X85L X85L Series - 65" Klasse (64.5" til at se) LED-bagbelyst LCD TV - 4K
Produkttype LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV
Diagonal klasse 65"
Diagonal størrelse 64.5"
Farve Hårlinje sort
Platform Google TV
Opløsning 3840 x 2160
Display Format 4K UHD (2160p)
HDR-format HDR10, Dolby Vision
HDR-teknologi Hybrid Log-Gamma (HLG), Object-based HDR remaster
Frame Rate og forbedringsteknologi 120 Hz Native Refresh Rate, 100 Hz Native Refresh Rate, X-Motion Clarity, Variable Refresh Rate (VRR)
Video Grænseflade Komposit, HDMI
HDMI Port Antal 4 porte
Konnektivitet Wi-Fi, LAN, Bluetooth
LCD-baggrundsbelysningsteknik Direct LED - fuldt array - lokal dæmpning
Billedformatforhold 16:9
Tv-tuner 1x analog, 1x digital
Digital TV Tuner DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Internet Streaming Services Voice Search
Højttalersystem 2 højttalere
Lydeffekter DTS Digital Surround
Platform Apple HomeKit
Lagerkapacitet 32 GB
USB 2 porte
Udstyr inkluderet Fjernstyring
Spænding AC 220-240 V (50 Hz)