Lanberg DSP2-1008-12V Switch 8-porte Gigabit
Lanberg DSP2-1008-12V - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar - AC 100 - 240 V
  • Varenummer 995792059
    Model DSP2-1008-12V
    Producent Lanberg
    EAN 5901969424171
    Vægt 0.3 kg
Produktbeskrivelse Lanberg DSP2-1008-12V - switch - 8 porte - ikke administreret
Enhedstype Switch - 8 porte - ikke administreret
Undertype Gigabit Ethernet
Porte 8 x 10/100/1000
Præstation Skift af båndbredde: 16 Gbps
MAC adresse table størrelse 4K indtastningshukommelse
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Effekt AC 100 - 240 V (50/60 Hz)
Dimensioner (B x D x H) 13.7 cm x 8.9 cm x 2.8 cm
Vægt 240 g
Generelt
Pakningstype Desktop, væg-monterbar
Porte 8 x 10/100/1000
Processor 1 x Realtek Semiconductor RTL8370N-VB
Statusindikatorer Strøm, link/aktivitet
Undertype Gigabit Ethernet
Ekspansion / Konnektivitet
Interface 8 x 1000Base-T RJ-45
Effekt
Nødvendig spænding AC 100 - 240 V (50/60 Hz)
Strømenhed Ekstern strømforsyning
Strømforbrug ved drift 4.53 watt
Strømforsyning 12 V - 0.5 A
Diverse
Overensstemmelsesstandarder Plug and Play, RoHS, WEEE
Mål og vægt
Bredde 13.7 cm
Dybde 8.9 cm
Højde 2.8 cm
Vægt 240 g
Miljømæssige parametre
Fugtighedsgrad ved brug 0 - 85%
Maks. driftstemperatur 40 °C
Min. driftstemperatur 0 °C