Lanberg DSP2-1008-12V Switch 8-porte Gigabit
Lanberg DSP2-1008-12V - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar - AC 100 - 240 V
  • Produktnummer 995792059
    Modell DSP2-1008-12V
    Varumärke Lanberg
    EAN 5901969424171
    Vikt 0.3 kg
Produktbeskrivelse Lanberg DSP2-1008-12V - switch - 8 porte - ikke administreret
Enhedstype Switch - 8 porte - ikke administreret
Undertype Gigabit Ethernet
Porte 8 x 10/100/1000
Præstation Skift af båndbredde: 16 Gbps
MAC adresse table størrelse 4K indtastningshukommelse
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Effekt AC 100 - 240 V (50/60 Hz)
Dimensioner (B x D x H) 13.7 cm x 8.9 cm x 2.8 cm
Vægt 240 g
Allmänt
MAC Address Table Size 4K poster
Modell Skrivbordsmodell, väggmonterbar
Portar 8 x 10/100/1000
Prestanda Switchningsbandbredd: 16 Gbps
Processor 1 x Realtek Semiconductor RTL8370N-VB
Standarder som följs IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
Statusindikatorer Strömförsörjning, länk/akvititet
Typ av enhet Switch - 8 portar - ohanterad
Undertyp Gigabit Ethernet
Expansion/Anslutning
Gränssnitt 8 x 1000Base-T RJ-45
Strömtillförsel
Effekt 12 V - 0.5 A
Energiförbrukning vid drift 4.53 Watt
Nätdel Extern strömadapter
Nätspänning Växelström 100 - 240 V (50/60 Hz)
Diverse
Standarder som följs Plug and Play, RoHS, WEEE
Dimensioner och vikt
Bredd 13.7 cm
Djup 8.9 cm
Höjd 2.8 cm
Vikt 240 g
Miljöparametrar
Luftfuktighet vid drift 0 - 85%
Max temperatur vid drift 40 °C
Min temperatur vid drift 0 °C