Voxicon VXD-O34QHDC 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) DisplayPort HDMI USB-C 100 Hz
Voxicon VXD-O34QHDC. Skærm diagonal: 86,4 cm (34"), Skærmopløsning: 3440 x 1440 pixel, HD-type: 2K, Skærmteknologi: LED, Responstid: 5 ms, Naturligt aspektforhold: 21:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Indbyggede højttaler(e). Indbygget USB-hub, USB-hub-version: 2.0. VESA montering. Produktfarve: Sort
  • Product no 1001920217
    Model VXD-O34QHDC
    Brand Voxicon
    EAN 7330053021787
    Weight 5.7 kg
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LED
Berøringsskærm Ingen
HD-type 2K
Paneltype IPS
Responstid 5 ms
Skærm form Kurvet
Kontrastforhold (typisk) 2000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
NVIDIA G-SYNC Ja
AMD FreeSync Ja
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Ingen
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Indbygget USB-hub Ja
HDMI Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
VESA montering Ja
Slot til kabellås Ja
Strømforbrug (typisk) 40 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Display
Bedømmelse af skærmkrumning 1900R
Berøringsskærm Ingen
Billedformat 21:9
HD-type 2K
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
LED-baggrundsbelysning Ja
Naturligt aspektforhold 21:9
Overfladehårdhed 3H
Paneltype IPS
Pixeltæthed 109 ppi
Responstid 5 ms
Responstid (hurtig) 5 ms
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærm form Kurvet
Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 300 cd/m²
Skærmteknologi LED
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Tågehastighed 25%
Type af baggrundslys LED
Præstation
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync opdateringshastighed 48 - 100 Hz
AMD FreeSync-type FreeSync
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC Compatible
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Ingen
Udgangseffekt (RMS) 3 W
Design
Produktfarve Sort
Renoveret Ingen
Porte & Grænseflader
Antal DisplayPorts 1
Antal HDMI-porte 1
Antal upstream-porte 3
Antal USB type-A downstream-porte 1
Antal USB Type-B opstrømsporte 1
Antal USB type-C downstream-porte 1
DisplayPort-version 1.4
HDCP Ja
HDCP-version 2.3
HDMI Ja
HDMI-version 2.0
Indbygget USB-hub Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner 1
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 65 W
USB upstream port type USB Type-A, USB Type-B
USB-hub-version 2.0
Ergonomisk
Billede-i-billede Ja
Forbedret kabelstyring Ja
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 15 - -5°
Kabellåseslids type Kensington
Kan monteres på væggen Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Plug and play Ja
Skærmvisning (OSD) Ja
Slot til kabellås Ja
VESA montering Ja
Strømstyring
Indgangsstrøm 5 A
Strømforbrug (maks.) 120 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (typisk) 40 W
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 24 V