Varenummer 995792059
Model DSP2-1008-12V
Producent Lanberg
EAN 5901969424171
Vægt 0.3 kg
| Produktbeskrivelse | Lanberg DSP2-1008-12V - switch - 8 porte - ikke administreret |
| Enhedstype | Switch - 8 porte - ikke administreret |
| Undertype | Gigabit Ethernet |
| Porte | 8 x 10/100/1000 |
| Præstation | Skift af båndbredde: 16 Gbps |
| MAC adresse table størrelse | 4K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Effekt | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 13.7 cm x 8.9 cm x 2.8 cm |
| Vægt | 240 g |
| Generelt | |
|---|---|
| Pakningstype | Desktop, væg-monterbar |
| Porte | 8 x 10/100/1000 |
| Processor | 1 x Realtek Semiconductor RTL8370N-VB |
| Statusindikatorer | Strøm, link/aktivitet |
| Ekspansion / Konnektivitet | |
| Interface | 8 x 1000Base-T RJ-45 |
| Effekt | |
| Nødvendig spænding | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Strømenhed | Ekstern strømforsyning |
| Strømforbrug ved drift | 4.53 watt |
| Strømforsyning | 12 V - 0.5 A |
| Diverse | |
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, RoHS, WEEE |
| Mål og vægt | |
| Bredde | 13.7 cm |
| Dybde | 8.9 cm |
| Højde | 2.8 cm |
| Vægt | 240 g |
| Miljømæssige parametre | |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 85% |
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |