Beko DVN05320W - Opvaskemaskine - bredde: 59.8 cm - dybde: 60 cm - højde: 85 cm - hvid
  • Product no 997124061
    Model DVN 05320W
    Brand Beko
    EAN 8690842379055
    Weight 45.4 kg
Produktbeskrivelse Beko DVN05320W opvaskemaskine - fritstående - hvid
Produkttype Opvaskemaskine
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/268949
Energiklasse Klasse E
Vurderet kapacitet 13
Energiforbrug pr. år 262 kWt
Vandforbrug pr. år 3612 liter
Lydtryksniveau (SPL) 49 dB(A)
Model Fritstående
Farve Hvid
Kvantitet af programmer 5
Sikkerhedsegenskaber Barnesikret, Watersafe
Energiforbrug pr. cyklus 0.9 kWt
Gennemsnitligt vandforbrug pr. cyklus 12.9 liter
Spænding 220 - 240 V / 50 Hz
Dimensioner (B x D x H) 59.8 cm x 60 cm x 85 cm
Vægt 45.4 kg
Producentgaranti 2 år
General
Color White
Duration of Eco Program 205 min
Eco Program Rated Capacity 13
Energy Class Class E
Energy Consumption per Year 262 kWh
Form Factor Freestanding
Noise Class (Eco Program) C
Noise Level (Eco Program) 49 dB(A) with respect to 1 pW
Product Type Dishwasher
Programs Qty 5
Rated Capacity 13
Sound Pressure Level (SPL) 49 dB(A)
Washing Arms Qty 2
Water Consumption per Year 3612 liters
Dishwasher Features
Upper Rack 2 cup holders
Settings, Controls & Indicators
Control Location Front panel
Maximum Start Timer Delay 9 hours
Timer Settings Features Start timer delay
Display
Type LED display
Miscellaneous
Included Accessories Cutlery basket
Safety Features Child security, Watersafe
Tub Material Stainless steel
Energy & Water Consumption
Eco Program Energy Consumption (EPEC) 94 kWh per 100 cycles
Eco Program Water Consumption (EPWC) 12.9 liters per cycle
Energy Consumption per Cycle 0.9 kWh
Water Consumption per Cycle 12.9 liters
Power
Voltage 220 - 240 V / 50 Hz