ASUS VA27DQFS 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) VGA HDMI DisplayPort 100Hz
ASUS VA27DQFS - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - højtalere - sort
  • Produktnummer 1002366056
    Modell 90LM06H0-B01370
    Varumärke ASUSTeK COMPUTER
    Gå till varumärkets webbplats
    EAN 4711387564820
    Vikt 8.8 kg
Produktbeskrivelse ASUS VA27DQFS - LED-skærm - Full HD (1080p) - 27"
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 27"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2009231
Energiklasse Klasse C
Egenskaber USB 3.2 Gen 1 hub
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 100 Hz
Pixel Pitch 0.311 mm
Lysstyrke 300 cd/m²
Kontrastforhold 1000:1 / 3000:1 (dynamisk)
Responstid 5 ms (grå-til-grå), 1 ms (MPRT)
Farve support 16,7 millioner farver
Farvespektrum 99% sRGB
Input-stik HDMI, VGA, DisplayPort
Justeringer til display-position Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt
Skærmbelægning Blændfri
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Farve Sort
Dimensioner (B x D x H) - med stander 61.19 cm x 22.4 cm x 52.85 cm
Vægt 5.8 kg
Miljømæssige standarder TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR kvalificeret EPEAT Gold
Se Asus seneste FAQ - løser 90 % af typiske problemer