CORSAIR XENEON 34WQHD240-C 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Dockingskærm
CORSAIR XENEON 34WQHD240-C - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - med Zero Dead Pixel Guarantee
  • Produktnummer 1002403405
    Modell CM-9030005-PE
    Varumärke Corsair
    Gå till varumärkets webbplats
    EAN 0840006689119
    Vikt 10 kg
Produktbeskrivelse CORSAIR XENEON 34WQHD240-C - OLED-monitor - kurvet - 34" - HDR
Enhedstype OLED-monitor - 34"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2024105
Energiklasse Klasse G
Kurvet skærm Ja
Adaptive-Sync teknologi NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium
Egenskaber USB 3.1 Gen 1/USB-C hub, USB PD 65 Watt
Formatforhold 21:9
Standard opløsning WQHD 3440 x 1440 ved 240 Hz
Lysstyrke 1000 cd/m²
Kontrastforhold 1500000:1
HDR-kapabel DisplayHDR 400 True Black
Responstid 0,03 ms (grå-til-grå)
Gaming Ja
Farve support 1,0737 milliarder farver (10-bit)
Farvespektrum 99% DCI-P3, 100% sRGB
Input-stik 2xHDMI, DisplayPort, USB-C
Justeringer til display-position Højde, drejbar, tilt
Skærmbelægning Blændfri
Spænding AC 100-240 V (50 - 60 Hz)
Dimensioner (B x D x H) - med stander 81.204 cm x 28.143 cm x 54.412 cm
Vægt 10 kg
Producentgaranti 3 års garanti
Servicepakker Zero Dead Pixel Guarantee
XENEON 34WQHD240-C
QD-OLED SPELSKÄRM FÖRE SIN TID
QD-OLED-TEKNIK
UPPSLUKANDE PÅ HELT NYTT SÄTT
Produktbild
ELEGANT
VIT
DESIGN
SMIDIGT
UPPSLUKANDE
VESA-FÄSTE STANDARD
NÄRHETSSENSOR OSD
PRAKTISK STYRNING
1 – 2 st. HDMI 2.1
2 – DISPLAYPORT 1.4
3 – USB-C 3.1 DP ALT med PD 65 W
4 – USB-C 3.1 DP ALT med PD 15 W
5 – 4 st. USB-A 3.1 med KVM
6 – 3,5 mm hörlursuttag