Philips 27E1N1600AE 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI USB-C 100Hz
Philips 27E1N1600AE - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 1500:1 - 1 ms - HDMI, USB-C - højtalere - sort
  • Produktnummer 1001867922
    Modell 27E1N1600AE/00
    Varumärke Philips
    Gå till varumärkets webbplats
    EAN 8712581804442
    Vikt 12 kg
Produktbeskrivelse Philips 27E1N1600AE - LED-skærm - QHD - 27" - HDR
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 27"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1883287
Energiklasse Klasse E
Strømforbrug (Til-modus) 21 W
Adaptive-Sync teknologi AMD Adaptive-Sync
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning QHD 2560 x 1440 ved 100 Hz
Pixel Pitch 0.2335 mm
Kontrastforhold 1500:1
Responstid 1 ms (MPRT)
Farve support 16,7 millioner farver
Input-stik HDMI, USB-C
Justeringer til display-position Tilt, højde
Skærmbelægning Blændfri, 3H Hard Coating, Dis 25 %
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Farve Sort
Dimensioner (B x D x H) - med stander (højeste position) 61.7 cm x 22 cm x 48.3 cm
Vægt 5.75 kg
Overensstemmelsesstandarder Plug and Play, DDC/CI, RoHS, Kviksølv-fri, BFR-fri, PVC-free
Skiftetasten til EasySelect-menuen giver hurtig adgang til menuen på skærmen
HDMI sikrer universelle digitale tilslutningsmuligheder
Tilslut den bærbare pc vha. ét USB-C-kabel
Praktisk VESA-montering
Indbyggede stereohøjttalere til multimedier
IPS LED-vidvinkelteknologi giver nøjagtige billeder og farver
HDR (High Dynamic Range) for mere naturtro og farverig grafik
1 ms (MPRT) hurtig svartid for et skarpt billede og uafbrudt gameplay
Krystalklare billeder med Quad HD 2560 x 1440 pixel
LowBlue-tilstand og flimmerfri visning, der er behagelig for øjnene
100 Hz opdateringshastigheder for ultraklare billeder
Denne skærm fra Philips opdaterer skærmbilledet op til 100 gange i sekundet, hvilket gør den meget hurtigere end en standardskærm. Med en billedhastighed på 100 Hz kan spillere finde de vigtige billeder på skærmen, som viser fjendens bevægelser i en ultrajævn bevægelse, så de er nemme at ramme.
Se Philips seneste FAQ - løser 90 % af typiske problemer