Philips 27B1N3800 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
Philips 27B1N3800 - 3000 Series - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort
Denne 27" skærm viser fantastiske billeder i en opløsning på 4K og et farveområde på 1,074 milliarder. Derudover er DisplayPort-tilslutningen og IPS-panelet en fantastisk allround-løsning til din arbejdsplads.
  • Produktnummer 1002535775
    Modell 27B1N3800/00
    Varumärke Philips
    Gå till varumärkets webbplats
    EAN 8721038000269
    Vikt 9.2 kg
Produktbeskrivelse Philips 27B1N3800 - 3000 Series - LED-skærm - 27"
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 27"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2071802
Energiklasse Klasse E
Egenskaber USB 3.2 Gen 1 hub
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 ved 60 Hz
Pixel Pitch 0.1554 mm
Lysstyrke 350 cd/m²
Kontrastforhold 1000:1 / 50000000:1 (dynamisk)
Responstid 4 ms (grå-til-grå)
Farve support 1,074 milliarder farver (10-bit)
Farvespektrum 116% NTSC (CIE 1976), 99.9% sRGB (CIE 1931)
Input-stik 2xHDMI, DisplayPort
Justeringer til display-position Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt
Skærmbelægning Blændfri, 3H Hard Coating, Dis 25 %
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Farve Sort
Dimensioner (B x D x H) - med stander (højeste position) 61.3 cm x 20.5 cm x 52.4 cm
Vægt 6.05 kg
UltraClear 4K UHD-opløsning (3840 x 2160), der giver præcision
SmartImage-forudindstillinger til nemme, optimerede billedindstillinger
1,074 milliarder farver, som gør det muligt at opnå jævne farveovergange og detaljer
IPS-teknologi for visning af alle farver og bred betragtningsvinkel
HDMI sikrer universelle digitale tilslutningsmuligheder
Indbyggede stereohøjttalere til multimedier
LowBlue-tilstand for nem produktivitet, der skåner øjnene
Mindre øjentræthed med flimmerfri teknologi
DisplayPort-tilslutning optimerer grafikken
TÜV Eye Comfort certificeret for at reducere træthed i øjnene
SmartErgoBase sikrer brugervenlige ergonomiske justeringer
EasyRead-tilstand giver en oplevelse som at læse på papir
Se Philips seneste FAQ - løser 90 % af typiske problemer